top of page

TANEČNÍ BRUNCH

Začni den s pořádnou dávkou snídaňového tance

Uvědomujeme si, že v dnešní době se mnohdy oceníte možnost dopoledního pohybu.

K tomu Vám poslouží naše nabídka dopoledního tance s profesionálem.

Tanec je skvělá možnost k rozhýbání celého těla. Komplexní pohyby Vám protáhnou tělo,  hudba v rytmu samby a tanga rozpumpuje srdce a Vy tak budete připraveny do celého dne!

S touhle partou kluků se navíc určitě nudit nebudete!

Lektoři: Matěj Janák, Martin Tojnar, Adam Havlíček

Počet vedených kurzů: 8 (60 minut)

Čas: Úterý 10:30 - 11:30

Nyní s Vánoční slevou do konce Prosince!

Cena: 3 240Kč

ČASTÉ DOTAZY

S KÝM BUDU TANČIT?

Vašeho profesionálního tanečníka si vybere sama na základě Vaší zkušenosti z kurzu. Každý tanečník však má pouze omezenou kapacitu počtu partnerek. Doporučujeme tedy domluvit se s Vámi vybraným tanečníkem včas.
Pokud si tanečníka nevyberete, nebo pokud již nebude mít volná místa, některého z našich profesionálů Vám přidělíme.

KOLIK NÁS NA PRACTICE BUDE?

Practice se tančí ve 3 skupinách - podobně jako na většině soutěží. Na parketu vás na každý tanec nebude více než 6 párů. Budete mít tedy skvělý prostor na to ukázat, co jste se na kurzech naučila.

CO SI VZÍT NA SEBE?

Vhodné jsou například šaty nebo volná sukně pod kolena. Můžete si však vzít i dlouhé kalhoty nebo sportovnější oblečení. Nejdůležitější ale je, abyste se v tom, co máte na sobě cítila dobře a aby Vás nic neomezovalo v pohybu.
Pokud nemáte obuv přímo určenou k tanci, nevadí. Stačí společenské, případně i sportovní boty, které nemají černou podrážku a nedělají na parketu černé čáry.

PRO-AM Practice bude probíhat v nových prostorách Tanečního centra Pardubice v ulici Rožkova 120. Přesnou adresu naleznete v záložce kontakt.

KDE BUDE PRACTICE PROBÍHAT?

bottom of page