top of page

Dance PRO Camp
Morašice 2024 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A je to tady! Máme pro Vás přichystaný historicky první externí ProAm soustředění, které bude v návaznosti na Letní PERFECT Camp, které ho se budou účastnit Vaši profíci. Na campu je bude učit mimo jiné i násobný mistr světa Charles Guillaume Schmitt a Elena Salikhova, takže naši Profíci budou akorát čerstvě našlapaní těmi nejlepšími informacemi! 

 

Společně nás budou čekat 3 dny plné tance, ve kterých budeme kombinovat tance s profesionálem (ProAm) a Latino (kondiční) tancování, takže Dance PRO Camp budete končit v té nejlepší kondici.

 

V ceně soustředění máte - krom všech seminářů s mistry republiky a finalisty mezinárodních pohárů (min 12. Seminářů) a doprovodných „warmupů“ a večerních strechingů  - také ubytování přímo v objektu, kterým je nádherný rekonstruovaný statek v klidných Morašicích, stravu (podávaná 6x denně) a tradičně i dáreček od nás PRO Vás!

 

V případě zájmu o individuální lekce na Dance PRO Campu nás neváhejte kontaktovat.

Termín : 15.7. - 17.7.  2024

Cena: 6 900Kč

ČASTÉ DOTAZY

S KÝM BUDU TANČIT?

Vašeho profesionálního tanečníka si vybere sama na základě Vaší zkušenosti z kurzu. Každý tanečník však má pouze omezenou kapacitu počtu partnerek. Doporučujeme tedy domluvit se s Vámi vybraným tanečníkem včas.
Pokud si tanečníka nevyberete, nebo pokud již nebude mít volná místa, některého z našich profesionálů Vám přidělíme.

KOLIK NÁS NA PRACTICE BUDE?

Practice se tančí ve 3 skupinách - podobně jako na většině soutěží. Na parketu vás na každý tanec nebude více než 6 párů. Budete mít tedy skvělý prostor na to ukázat, co jste se na kurzech naučila.

CO SI VZÍT NA SEBE?

Vhodné jsou například šaty nebo volná sukně pod kolena. Můžete si však vzít i dlouhé kalhoty nebo sportovnější oblečení. Nejdůležitější ale je, abyste se v tom, co máte na sobě cítila dobře a aby Vás nic neomezovalo v pohybu.
Pokud nemáte obuv přímo určenou k tanci, nevadí. Stačí společenské, případně i sportovní boty, které nemají černou podrážku a nedělají na parketu černé čáry.

PRO-AM Practice bude probíhat v nových prostorách Tanečního centra Pardubice v ulici Rožkova 120. Přesnou adresu naleznete v záložce kontakt.

KDE BUDE PRACTICE PROBÍHAT?

bottom of page