top of page

Individuální lekce s Profesionálem

Určeno primárně pro účastníce kurzů Tanec s profesionálem, PRO-AM a Hobby dance.

Individuální lekce jsou skvělá varianta pro dámy, které si nevěří ve velkém kolektivu dam, nebo si naopak našly v tanci vášeň a chtějí si prohloubit své taneční znalosti!

Pro Vás tu máme službu balíčků individuálních lekcí, kterou rozdělujeme do 3 rozlišných kategorií dle kvality

lektora - viz. níže. Každý Balíček obsahuje 4 lekce, které trvají 45 minut. Nespornou výhodou Individuálních lekcí je právě individualita, nejen, že se Profesionál bude věnovat každých 45 minut jen a pouze Vám, ale také se můžete domluvit takřka na jakémkoliv čase Individuálně dle Vašich potřeb!

Balíček lekcí - BRONZE   

Určený pro nenáročné dámy, které uspokojí základní taneční principy s kluky tanečních tříd E a D (Tanečníci nejnižších tanečních tříd, kteří jsou však prozkoušeni a mají své kvality). Naše kluky určitě budete znát z Kurzů a dokonce si budete moci vybrat kterého tanečníka chcete a domluvit se s ním na Vašich časových preferencích - Případně se můžeme domluvit mailovou korespondencí.

Jan Němeček

Matyáš Novák

Denis Syrůček

Balíček lekcí - SILVER  

Naše nejpopulárnější varianta Balíčku. Určený pro nenáročné dámy, které neuspokojí už pouze základní taneční principy a rozhodnou se pro kluky tanečních tříd C a B (Tanečníci Vyšších tanečních tříd, kteří jsou už zkušenými tanečníky). Naše kluky určitě budete znát z Kurzů a dokonce si budete moci vybrat kterého tanečníka chcete a domluvit se s ním na Vašich časových preferencích - Případně se můžeme domluvit mailovou korespondencí.

Ivan Makovič

Adam Kout

Filip Zlatník

Balíček lekcí - GOLD   

Naše nejpopulárnější varianta Balíčku. Určený pro nenáročné dámy, které pro svůj pohyb chtějí udělat jen to nejlepší - s těmi nejlepšími kluky tanečních tříd A a M (Tanečníci nejvyšších tanečních tříd, kteří nás reprezentují na mezinárodních a titulárních soutěžích). Naše kluky určitě budete znát z Kurzů a dokonce si budete moci vybrat kterého tanečníka chcete a domluvit se s ním na Vašich časových preferencích - Případně se můžeme domluvit mailovou korespondencí.

Martin Tojnar

Matěj Janák

bottom of page