Active happy adults dancing bachata toge

KURZ TANEC S PROFESIONÁLEM

Populární forma tance pro ženy

Tanec s profesionálem je v současnosti velmi populární forma tance pro ženy, které tvoří pár s profesionálním tanečníkem. Pod jeho vedením se naučíte standardní a latinskoamerické tance. Konkrétně se jedná o waltz, tango, valčík a quickstep z tanců standardních a o sambu, chachu, rumbu a jive z tanců latinskoamerických. 

Celý kurz vždy vede profesionální trenér. Pracujeme v malých skupinách, tudíž přístup je opravdu individuální.

 

Kurz Tanec s profesionálem je určen jak pro ženy, které si chtějí tuto formu tance rekreačně vyzkoušet, tak i pro ty, které se chtějí věnovat tanci dlouhodobě v rámci navazujícího kurzu PRO-AM. Díky kvalitnímu zázemí našeho úspěšného tanečního klubu navíc budete mít možnost pokračovat v tanci i soutěžně.

 

Nechte se vést našimi profesionálními partnery jako hvězdy ve StarDance a získejte šanci vyzkoušet si i soukromé individuální lekce přesně jako v televizi. Věnovat se Vám bude tým aktivních tanečníků.

Lektor: Filip Dohnal

Počet vedených kurzů: 10 (75 minut)

Čas: Čtvrtek 20:15 - 21:30

Cena: 3 400Kč

ČASTÉ DOTAZY

CO SI VZÍT NA SEBE?

Vhodné jsou například šaty nebo volná sukně pod kolena. Můžete si však vzít i dlouhé kalhoty nebo sportovnější oblečení. Nejdůležitější ale je, abyste se v tom, co máte na sobě cítila dobře a aby Vás nic neomezovalo v pohybu.
Pokud nemáte obuv přímo určenou k tanci, nevadí. Stačí společenské, případně i sportovní boty, které nemají černou podrážku a nedělají na parketu černé čáry.

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Taneční lekce probíhají v Tanečním centru Pardubice v ulici Dašická 169. Přesnou adresu naleznete v záložce "Kontakt".

KOLIK NÁS V KURZU BUDE?

Kapacita kurzu je 16 míst. Pro tento počet žen bude k dispozici 8 profesionálních tanečníků, kteří se budou u partnerek neustále střídat. Vy si tak skvěle zatancuje, ale přitom budete mít i čas si trochu oddechnout.