top of page
Young_elegant_couple_dancing-removebg-pr

INDIVIDUÁLNÍ KURZ PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

Výuka tance jen pro vás!

Nenavštěvovali jste základní taneční kurzy a rádi byste to teď dohnali? Nebo chcete své taneční schopnosti ještě zlepšit a zazářit na plesích a jiných společenských akcích? Na individuálních lekcích se profesionální tanečník bude věnovat pouze Vám a vše tak přizpůsobí vašim představám.

Cena se odvíjí od profesionálního tanečníka.

ČASTÉ DOTAZY

KDO NÁS BUDE UČIT?

Vaši lekci povede profesionální tanečník,  který má s výukou zkušenosti. Na konkrétním tanečníkovi se podle vašich časových možností dohodnete s naším koordinátorem.

JAK DLOUHO LEKCE TRVÁ A JAKÉ JSOU TERMÍNY LEKCÍ?

Obvyklá délka lekce je 45 nebo 60 minut. Je možné mít i více lekcí za sebou. Vše záleží na individuální domluvě.
Termín lekce se odvíjí od Vašich časových možností. Náš koordinátor po té zajistí, aby Vám ve vybraný termín byl profesionální tanečník k dispozici.

KDE TANEČNÍ LEKCE PROBÍHAJÍ?

Taneční lekce probíhají v Taneční škole Pardubice. Přesnou adresu naleznete v záložce "Více" a "Kontakt". Sál bude k dispozici pouze Vám a na lekci tak budete mít soukromí.

CO SI VZÍT NA SEBE?

Na taneční lekci se určitě trochu zapotíte. Vhodné je proto sportovní oblečení - ženy mohou mít i volnou sukni nebo šaty, které Vás neomezují v pohybu.
Pokud nemáte obuv přímo určenou k tanci, nevadí. Stačí společenské, případně i sportovní boty, které nemají černou podrážku a nedělají na parketu černé čáry.

bottom of page